Regulamin Urodzin

 1. Decyzja o organizacji przyjęcia urodzinowego przez Tree Color jest jednoznaczna z akceptacją niniejszego regulaminu i zobowiązaniem do jego przestrzegania.
 2. Przyjęcie urodzinowe w Tree Color trwa 2 godziny.
 3. Tree Color dla gości udostępniane jest 10 minut przed urodzinami i 15 minut po zakończeniu urodzin. Jeżeli w ciągu 15 minut po zakończeniu urodzin goście nie opuszczą Tree Color zostanie naliczona opłata za przedłużenie w wysokości 50zł.
 4. Dwa dni przed urodzinami prosimy o podanie liczby uczestników. Brak kontaktu jest jednoznaczny z liczbą gości pierwotnie zdeklarowaną przez zleceniodawcę.
 5. W przypadku gdy liczba gości jest mniejsza, za każdą nieobecną, a zdeklarowaną osobę Tree Color pobiera opłatę 10zł.
 6. W Tree Color zmieniamy obuwie, dla dorosłych dostępne są ochraniacze jednorazowe.
 7. Podstawowa cena urodzin tj. 450 zł. jest ceną za 10 uczestników przyjęcia w tym jubilata. Każde kolejne dziecko chodzące na własnych nóżkach zostaje zaliczone w poczet gości urodzinowych wg. taryfikatora zgodnego z ofertą tj. 20zł. Gość niepotwierdzony a obecny na urodzinach 25zł.
 8. Przy liczbie dzieci od 17 łącznie wymagany jest 2 animator, koszt wg. cennika.
 9. Rezerwacja urodzin w Tree Color związana jest z wpłatą zadatku , który wliczany jest na poczet opłaty urodzinowej, ostateczne rozliczenie następuje po przyjęciu.
 10. W przypadku rezygnacji z urodzin w uprzednio zarezerwowanym terminie przez zleceniodawcę Tree Color ma prawo zachować zadatek.
 11. W przypadku zamówienia piniaty bez wypełnienia, cukierki do piniaty zleceniodawca przynosi już na urodziny, napełnienie piniaty trwa kilka minut.
 12. Na terenie Tree Color obowiązuje zakaz spożywania własnych napoi. WSZYSTKIE napoje dla rodziców (kawa, herbata, soki, woda, inne napoje) dostępne są w barku. Zleceniodawcy zobowiązują się nie przynosić własnych naopi.
 13. Do Tree Color bez dodatkowych opłat można przynieść ciasta, owoce, cukierki dla rodziców. Tree Color dysponuje talerzykami, paterami , niezbędnymi sztućcami. W przypadku dodatkowych dań doliczona zostanie opłata w wysokości 50zł.
 14. Cena za urodziny nie obejmuje napojów dla rodziców.
 15. Szampan dla dzieci dostępny jest w kawiarence Tree Color, zleceniodawca nie przynosi własnego szampana.
 16. Na czas trwania urodzin w Tree Color rodzic lub rodzice jubilata pozostają w Tree Color.
 17. O ewentualnych uszkodzeniach sprzętów lub elementach wyposażenia należy poinformować animatora lun innego pracownika Tree Color.
 18. Za rzeczy pozostawione w szatni Tree Color nie ponosi odpowiedzialności.